به نام خدا
نامه اول
 سلام دختر خوشگلم آن روزها که تازه ازدواج کرده بودم( سال ۱۳۷۹) خواب دیدم که سه فرزند دارم. نمیدونم چطور خوابی بوده .
الان دو تا فرزند دارم: زینب جان خواهرت و محمدجوادجان برادرت
 تو هم که بیایی سومین فرزندم میشی نمیدونم ولی کی میخوای بیای با خودت شاید بگی که از کجا می دونستی من دختر میشم،نمیدونستم اما در تجربه ۲فرزندم به این نتیجه رسیدم که دختر دار شدن رابیشتردوست دارم .عزیزم در دنیایی که ما زندگی می کنیم،همه آن طور که باید به وظایف خود عمل نمی کنند. انسانیت کم است.
 در جلسه ای بودم که قسمتی از دعای مکارم الاخلاق را توضیح می دادند خیلی دوستش داشتم حضرت امام سجاد علیه السلام انگار اون حرف دل منو میزدن اون دنیایی که من دوست داشتم ترسیم کرده بودند دوست دارم برات بگم که تو هم لذت ببری 
 خدایا بر محمد و آلش درود فرست
وسددنی یعنی مرا محکم کن (سداد بده) که آن کس که با حیله با من برخورد می کند من برای او خیر خواهی کنم خالص باشم و کسی که می‌تواند کار من را راه بیندازد ولی راه نمی‌اندازند من جواب او را بدهم با نیکی کردن و خوبی کردن و کارش را راه انداختن و آنکه از مالش من را محروم می‌کند خدایا من را کمک کن که هر وقت نتوانستم به او کمک کنم و بذل و بخشش کنم به او وآن کسی که با من قطع رابطه می کند من با او صله کنم بعضی ها بدی های من را گفتند یعنی غیبت من را کردند من خوبی های آنها را بگم حسن ذکر بگم و اینکه خوبی ها را ببینم شکرگزار باشم و بدی ها را اصلا نبینم
 خدایا بدیهای دیگران ما را بد نکند و بداخلاقی ها وبد دهنی ها، بدجنسی ها ناشکری ها، ناسپاسی ها ،نق زدن ها  باعث نشه که منم مثل اونها بشم دعا کن برای مادرت دوست دارم خدانگهدار

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها